İçeriğe geç

Biz Kimiz?

Biz kim miyiz? Biz ki yedi düveli dize getiren, taş üstünde taş komayan… Yok yok, sıradan insanlarız biz; Hani şu hiçbir olağanüstülüğü bulunmayanlardan. Bu yüzden de tanınmamızın pek icap ettiğini düşünmüyoruz. Ama prosedür böyle olduğundan, üç beş satır bahsetmemiz gerekiyor kendimizden.

Ne diyelim ki şimdi, şurada doğdum burada okudum diye zırvalayalım mı? (Hogwarts’ta okusaydık başka tabii) Başlığa aldanıp yazılarımızı okumadan önce buraya uğradıysanız eğer, bilin ki kendimizi tanıttığımız bir sayfa değil burası. Yine de ben tanımak istiyorum bu ulvi insanları, başka yolu yok diyorsanız (nasıl bir gaflete düştüyseniz artık) yazılarımızı okumanız yeterli olacaktır.

İlk bakışta fark edilmese de, yazılarımızda eskiden yeniye doğru düşünsel değişimler ve bolca yazım hataları vardır. Biraz üşengeçlikten, biraz da bozmak istemediğimizden dolayı bunlara dokunmadık.

Aynı konuları tekrar tekrar mevzu bahis yapmaktan kaçındığımız için de sık aralıklarla yazı yayımlayamıyoruz. Aslında işin içerisinde biraz da şehvetsizlik (o ney lan) var denebilir. Yayımladığımız yazıların ancak birkaç tanesine görüş bildirimi yapıldığı için, haliyle “lan biz bunları yayımlıyoruz ama…” misali bir kuşkuya düşüyoruz.

Eğer bu satırları okuyorsanız (ki o sırada biz çoktan uzaklaşmış olacağız) kıymetli düşüncelerinizi bizlere iletmekten çekinmeyiniz lütfen. Esenlikler, saygılar ve kapanış.

 

Beyazklavye, 23 Mart 2016 tarihinde yayın hayatına başlamış olup, kurucuları IBRA ve Gökçin’dir.

Bu yazı yorumlara kapalı.