Proje planlandı, isim bulundu, logo tasarlanmaya çalışıldı ancak içe sinmedi, ertesi gün oldu para yatırıldı, alan adı ayarlandı, soğuk bir duş alındı, vücut kurulandı fakat saçlar ıslak bırakıldı, blog kuruldu ve yavaş yavaş yazılar eklenmeye başlandı.

Peki, bu hikayenin devamı nerede? İşte onu halk dilinde “her şeyin ilacı” olarak bilinen zaman gösterecek. Neler yapacağız, neler ortaya koyacağız ya da nasıl bir ürün, nasıl bir algı oluşturacağımızı merak da etmiyor değiliz.

tumblr_o3y54jGA081tv4osuo1_500

Asıl soru şu olabilir. Biz kimiz? Şimdilik 2 kişiyiz ve muhtemelen uzun bir süre de böyle devam edecek. Yav kardeşim detay versene, diyenler “Kimiz ki biz?” sayfasına bakabilir.

Ne yapacağız? Samimi olmak gerekirse bilmiyoruz. Sadece yazı mı yazacağız yoksa farklı uygulamalar deneyecek miyiz bunu da kitle ve zaman gösterecek. Kısa vadede en sık yapacağımız iş muhtemelen yazmak olacaktır. Görsel çağa girdiğimizi ve ülkemizde “okuma fobisi” olduğunu göz önünde bulundurursak mutlaka video, podcast tarzı içerikler üretebiliriz.

Uzatmadan bitirmek gerek. Başladık bi’ işe umarım uzun süre başınızı ağrıtabiliriz. Bu aralar takipte kalın, beğenmezseniz bir-iki küfürlü yorum yazar gidersiniz.

8 Yorum

Merhaba!

Bir Cevap Yazın